Nika Zmrzlina so sídlom vo Veľkých Uherciach pri Partizánskom vznikla v roku 1998. Radi by sme na úvod podotkli že si vážime každého zákazníka, ktorý ma chuť zažiť u nás na Slovensku zmrzlinové ''Taliansko''. Sme veľmi hrdí na náš podnik a milujeme, že môžeme zdieľať našu vášeň pre zmrzlinu s našimi zákazníkmi. Naša zmrzlina je vyrábaná s láskou, vďaka čomu vám každý kopček vyčarí úsmev na tvári a dopraje vám kúsok sladkého potešenia.

TOP 10 zmrzlinární na Slovensku

Získali sme ocenenie zlatá firma na základe vašich pozitívnych recenzií    


Zaoberáme sa výlučne výrobou pravej talianskej zmrzliny, ktorá je plne pasterizovaná. Naša vlastná rodinná receptúra je tu s nami už od úplného začiatku avšak, stále sa snažíme inovovať a prichádzať s novými príchuťami. Používame výhradne produkty tých najlepších talianskych a slovenských firiem, ktoré sa vyznačujú prírodným zloženým bez farbív.

Naša zmrzlina má hladkú konzistenciu, výraznú prirodzenú chuť a hlavne čerstvosť na ktorú si dávame veľmi záležať. Okrem mliečnych zmrzlín nájdete v našej ponuke aj sorbety, ktoré neobsahujú mliečnu zložku a sú teda vhodne aj pre ľudí s intoleranciou na mliečnu laktózu.

Veríme že vám naša s láskou robená zmrzlina bude chutiť a vyčarujeme vám úsmev na tvári a darujeme vám kúsok sladkého pôžitku. Našu zmrzlinu si môžete vychutnať v našej prevádzke vo Veľkých Uherciach.